PERSONALISEERITUD PRINT

Joonistan pildi Sinu perest või majast Sinu poolt saadetud kirjelduse või foto järgi. Teen sobiva pildi ka näiteks pulmakingiks või muuks eriliseks tähtpäevaks.

Kasutan minimalistlikke värvipalette. Üks põhitoon ning mõned pooltoonid. Pilt on stiliseeritud (mitte täpne koopia fotost). Vaata palun näidiseid. Võin pildile lisada Sinu hobi, lemmikriided, diivani, kassi. Ühesõnaga, kõikvõimalikke detaile, mis pildi just Sinu jaoks eriliseks muudavad.

Minu pildid on digitaalsed, joonistatud graafikalauaga. Prindin need kunstipaberile või lõuendile. Paberile jätan 1,5 cm valge serva mugavaks raamimiseks. Lõuend on raamile pingutatud, riputustross taga. Ei vaja raamimist.

Saan enne printimist tööd näidata ning vajadusel veel pisut muuta. Kui soovid tellida teiste mõõtmetega pilti või hoopis midagi küsida, võta julgesti ühendust!

Kirjeldust ja fotosid ootan meiliaadressile lumimariart@gmail.com. 

Sinu pilt on valmis maksimaalselt kahe nädala jooksul.

Saadan hea meelega pakiautomaadiga, kuid vajadusel tähitud postiga. Palun täida tellimuse vormis kõik väljad. Pakiautomaadi jaoks vajan nime, telefoninumbrit ja meiliaadressi.Add to cart